מבוא לניהול קהילות מותג

מבוא לקהילות המותג

עודכן לאחרונה: 14 במרץ 2021
מספר גרסה:11
סרגל ניווט:
זמן קריאה: 1 דק'
בתוך המאמר:

הגדרה

בניית מערכת יחסים דו כיוונית משמעותית עם קהל היעד, קהילות כדי לייצר הוכחה חברתית גבוהה, להתאים את המוצר בהתאם לניטור והקשבה חברתית פנימית, ליצור שגרירים ומשפיענים בעידן רב תחרותיות.

הרחבה

אם אתה מחפש דרכים לחזק את המותג שלך ולנהל שיחות טובות יותר עם הלקוחות שלך, הדרך הנכונה כשיש את העידן החדש לבנות קהילות מותג.

קהילות מותג מכנסות את הלקוחות הנאמנים ביותר במקום אחד, וזה כבר יתרון עצום עבור כל עסק בעידן החדש של עומס מידע וחיפוש אחר שייכות.
בנוסף, תתי הקהילות מניעות את קהל היעד לדבר אחד עם השני, להתחבר, להיתמך וכו’.

קהילות מותג מייצגות את נאמנות המותג במיטבה. אנשים בקהילת המותג מושקעים רגשית; הם יקנו מהחברה, ישתפו את התוכן, יספרו לחברים ובני משפחתם על הערך שהם מקבלים וכו’. כמו באפל, הם יילחמו בכל דיון ושיח למה זו החברה הטובה ביותר, למרות שלפי נתונים ומחקרים שבודקים את המוצרים של המתחרים זה לא כך.
זה לא משנה. זה לא הסיפור.

קהילת מותג היא לא מודעות של מותג, זה שמישהו מכיר או רכש מהמותג לא אומר שנוצרה מערכת יחסים משמעותית איתו כדי שהוא יהפוך להיות שגריר ומושקע רגשית.

במקום זאת, קהילות מותג בעידן החדש ובעידן שהדיגיטל מואץ קורית כאסטרטגיה שיווקית רחבה יותר. זה מתחיל בהחלטה למעלה שבמקום למכור לאנשים, אפשר לבחור את קהל היעד, להתחבר איתו, לתת לו משמעות ותפקיד, ליצור חיבור ניצחנות, לקשור את ההצלחה שלך להצלחה שלהם.

פוטנציאל חברי הקהילה נמצא בכל נקודת מפגש עם הלקוחות, חברי קהילה פוטנצאליים הם אלו שעוקבים אחר תוכן שיווקי של המותג ברשתות החברתיות, שמשתפים את המוצרים / שירותים והתוכן עם אחרים, ונהנים לראות את כל מה שהמותג עושה כדי שיהיה להם טוב יותר.

במילים פשוטות יותר, קהילות מותג היא מקום בו אנשים שיש להם קשר רגשי למותג שלך יכולים להתחבר זה לזה ובין המותג שלך. צריך רק לבחור לאסוף את כל מה שהמותג עושה ולארגן אותו אחרת, ודרך מרכז הידע אפשר לקבל את כל הידע לעשות את זה.

אפשר גם להתייעץ עם הרשת החברתית בתוך קהילוג על התהליך, בתפריט למעלה. וכמובן לשתף בתהליך: 
אבחון קהילות המותג.
תכנון קהילות המותג.
יישום קהילות המותג.
בקרה וצמיחה של קהילות המותג.

בהצלחה!

האם אהבת את מאמר זה?
פחות אהבתי

המשך קריאה

הבא: מילון מושגים לקהילות המותג
תוכן זה מוגבל לחברי הקהילה בלבד. ניתן להתחבר או להירשם למטה.
כניסת חברים או הצטרפות מהירה

Responses

במה נוכל לעזור?
ניתן ללחוץ גם בתפריט למעלה על למרכז הידע שמתעדכן ולהירשם כדי להיעזר בקהילה.